Erzurum / TÜRKİYE
info@alemdarmuhendislik.com
+90 535 786 1205

Hakkımızda

Alemdar Mühendislik > Kurumsal > Hakkımızda

Firma Hakkında

Alemdar Mühendislik; elektrik sektöründe proje, müşavirlik ve taahhüt hizmetleri vermek amacıyla 2009 yılında kurulmuştur.

Firmamız taahhüt sektöründe otel, residence, hastane, alışveriş merkezi, havaalanı, fabrika, enerji santrali gibi endüstriyel ve ticari binalar üzerine uzmanlaşmıştır. Proje ve müşavirlik sektöründe her türlü bina, kampüs ve tesisin elektrik projelerinin yapılması, Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu, Enerji Yöneticiliği, Periyodik Ölçümler konusunda hizmet vermektedir.

Alemdar Mühendislik, kurulduğu günden bu güne kadar müşterilerine sağladığı kaliteli hizmet ve karşılıklı güven esasına dayalı çalışma prensibiyle sektörde hızla büyümektedir.

Yaptığımız işlerin kalitesini korumak amacıyla, her düzeydeki çalışanımızın teknik yeterliliğini, iş ahlakını, ekip çalışmasına yatkınlığını ve moral motivasyonunu üst düzeyde tutmak en öncelikli işimizdir.

Taahhüt edeceğimiz projelerde, en iyi hizmeti vermeye devam etmek ve iyilerin içinde en iyi olarak sektörün zirvesinde olmak temel hedefimizdir.

ALEMDAR MÜHENDİSLİK

Daha Fazla Bilgi!

Bu ekip zoru başarır. İmkansız ise zamanımızı alır o kadar!